ul. Mostowa 12D, 16-300 Augustów

Oferty pracy

Specjalista ds. realizacji projektów

26 maja 2020, 10:37

Miejsce pracy: Augustów

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie wniosków aplikacyjnych,
  • Rozliczanie projektów współfinansowanych ze środków unijnych w aplikacji SL 2014,
  • Przygotowywanie raportów okresowych,
  • Kontakt z instytucją finansującą,
  • Poszukiwanie dostępnych źródeł bezzwrotnego finansowania inwestycji i działalności,
  • Przygotowywanie budżetów, analiz projektów współfinansowanych,
  • Pisanie i realizacja nowych projektów,
  • Prowadzenie innych spraw administracyjno-biurowych

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego,
  • Doświadczenia przy realizacji projektów unijnych lub silnej motywacji nabycia takiego;
  • Konsekwencji, zaangażowania oraz silnej motywacji w realizacji celów,
  • Umiejętności pracy w zespole oraz pozytywnego nastawienia w życiu zawodowym,
  • Umiejętności analitycznych, samodzielności, dobrej organizacji czasu pracy;
  • Wysokiej kultury osobistej, własnej inicjatywy i kreatywności,
  • Skrupulatność, dokładność, zdolności organizacyjne;
  • Umiejętności pracy z komputerem, w tym znajomości pakietu MS Office
  • Doświadczenie w przygotowaniu zapytań ofertowych lub księgowości – mile widziane,

Ze swej strony ofertujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub mniej w zależności od uzgodnień
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,

Wymagane dokumenty;

  1. Curriculum Vitae.
  2. List motywacyjny.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w siedzibie Stowarzyszenia Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych, ul. Mostowa 12 D, 16-300 Augustów lub emailem na adres:
sisg@sisg.org.pl lub telefonicznie: 601373641.

Pracownik gospodarczy – instruktor w Centrum Integracji Społecznej w Augustowie

26 maja 2020, 10:34

Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, prawo jazdy kat. B, komunikatywność, wysoka kultura osobista, życzliwy i uprzejmy kontakt z ludźmi, samodzielność, doświadczenie w pracy zawodowej min. 5 lat.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  1. Nadzór i organizowanie pracy uczestników CIS,
  2. Wykonywanie razem z uczestnikami CIS zleconych usług w zakresie prac porządkowych, pielęgnacji zieleni i innych,
  3. Planowanie i przygotowanie realizacji zleconych prac,
  4. Dbałość o powierzony sprzęt i samochody,
  5. Dowóz  i opieka nad uczestnikami podczas transportu.
  6. Dbanie o bezpieczeństwo uczestników.
  7. Inne czynności wynikające z potrzeb i na zalecenie kierownika.

Warunki zatrudnienia na stanowisku:

  1. Pełny wymiar czasu pracy – 1 etat, lub mniej w zależności od uzgodnień, umowa o pracę.

Oferty wraz z życiorysem (CV) proszę kierować do: Centrum Integracji Społecznej w Augustowie, ul. Mostowa 12 D lub na adres mailowy: cisaugustow@sisg.org.pl lub telefonicznie: 601373641

Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno‑Gospodarczych
im. Króla Zygmunta Augusta w Augustowie

ul. Mostowa 12D
16-300 Augustów
Polska

+48 87 643 01 00
sisg@sisg.org.pl

NIP: 846-12-81-768
REGON: 790258459
KRS: 0000068220

Konto: BNP Paribas S.A. O/Augustów
66 2030 0045 1110 0000 0428 1370